game_in_green (game_in_green) wrote in gra_v_hesse,
game_in_green
game_in_green
gra_v_hesse

медіа мистецтво: як це було

   Отож, зустріч сталася - розмова відбулася.
   30 квітня Богдан Шумилович спробував відкрити нам секрет появи медіа мистецтва та медіа мистців. Все виявилось доволі просто, принаймні у своєму самовизначенні.
Перший приклад такого роду мистецтва виник на екрані першого кінотеатру. Короткі сюжети з абсолютно побутовими подіями, такими як рух потягу чи робота поливальника вважаються сьогодні його початком. У формі своєрідної доповіді з відеорядом невелика аудиторія цікавих намагалися зрозуміти в чому мистецтво тих, хто (цитую game_in_red) "змінив пензлик на програмне забезпечення, а полотно - на монітор". Так, бачимо, що нікуди не дітися від прогресу і його пристосувань. Проте разом з тим дуже важко позбутися закладеного стереотипного канону "прекрасного" і "мистецького".
   Чи можна сказати сьогодні, що створений малюнок у PowerPoint чи майстерно змонтований відеосюжет не є мистецтвом? Безперечно, є. Головним меседжем нашого гостя, як на мене, було те, що не головне полюбити "нове мистецтво", важливо спробувати його зрозуміти. Легкий тон і хороше почуття гумору пана Богдана сприяло тому, аби погодитись з такою думкою.
 
 
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments